PIXNIO-261822-2700x1529
Profesionál ve světě podlah

Laky, chemie, lepidla

Používáme převážně Laky, chemie,lepidla,spárovací hmoty, penetrace prověřené firmy společnosti Schönox s.r.o., která funguje jako výhradní prodejce stavební chemie pro podlaháře a obkladače.

Náš sortiment zahrnuje:

 • lepidla
 • spárovací hmoty
 • podlahové a stěnové vyrovnávací stěrky
 • rychle tuhnoucí speciální potěry
 • malty na opravy a montážní cementy
 • penetrace
 • izolační systémy
 • oleje a laky na parkety

Veškeré výrobky jsou navrženy vždy tak, aby co nejvíce usnadnily práci danému řemeslu a pomohly mu při řešení nejrůznějších technologií na stavbách.
Podlahové systémy Thomsit zahrnují široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky na všechny typy podlah. Nabízíme Vám přehled informací nejen o naší nabídce, ale také o produktech Thomsit, jejich použití, správném začlenění a výběru.

Bona je součástí podlahářského průmyslu již více než 100 let, a proto velmi dobře zná potřeby a požadavky profesionálních podlahářů. Vnímá podlahu z celoživotní perspektivy – aby produkty mezi sebou spolupracovaly od začátku až do konce a přitom zajistily dlouhodobé výsledky. Říkáme tomu Bona System. Nabízíme vám profesionální produkty, které přinášejí to nejlepší pro vaší dřevěné podlahy.

Povrchová úprava

Laky, oleje, tvrdý voskový olej, speciální sportovní nátěry, barvy atd. Bona nabízí širokou škálu povrchových úprav, které splňují dnešní náročné požadavky na výkonnost a udržitelnost a uspokojují osobní preference. Ať už hledáte tradiční povrchovou úpravu dřevěné podlahy nebo hledáte něco speciálního, kreativitě se meze nekladou! Ve všech ohledech Bona nabízí řešení.

Broušení

Bona brusné stroje a brusiva jsou speciálně vyrobena pro broušení dřevěných podah. Brusiva Bona nabízí excelentní výsledky v kombinaci s bruskami jako například Bona FlexiSand 1.5. Bona nabízí kompletní, vysoce kvalitní výběr brusiva pro různé potřeby podlahářů. Brusky Bona nabízí broušení až po samotné leštění podahy.

Pokládka a lepení

Pokládka dřevěné podlahy nezahrnuje jen lepení. Pokládka je o správné přípravě podkladu před samotným lepením dřevěné podlahy. Zde naleznete všechny potřebné produkty pro správnou pokládku podlah – od penetrací, stěrek, bariér proti vlhkosti, lepidel až po nástroje a příslušenství pro aplikaci produktů. Tomu říkáme Bona System.

Průmyslové laky

Bona je celosvětovým dodavatelem UV průmyslových laků pro přední výrobce hotových dřevěných podlah. Náš kompletní systém řešení pomáhá podporovat dřevěné podlahy po celou dobu její životnosti – od výroby přes instalaci až po údržbu a péči

UZIN - INTELIGENTNÍ SÍLA

Budoucnost podlahářského řemesla.

Samozřejmou poptávkou současnosti je stále rychlejší a čistě prováděná pokládka podlahy či její renovace – a to se netýká jenom domácností, ale všech oblastí společenského a veřejného života. Hotely, kanceláře, obchody, výrobní prostory apod. mají logický zájem na co nejmenším omezení provozu při rekonstrukci svých provozů. Zde okřídlené rčení, že „čas jsou peníze“, má svůj opodstatněný význam.

Jedním z dalších důležitých aspektů je stále rostoucí všeobecná mobilita, která mimo jiné přináší zvyšující se nároky na častější změnu nájemních prostor. Představy nových nájemníků, měnící se předmět činnosti a účel vedou častou k rozsáhlým změnám v dispozicích těchto prostor včetně renovace podlah. Flexibilní schopnost provedení dokonalé renovace podlah podle přání zákazníka a jemu „na míru“ je způsob naplňování životního stylu.

UZIN se všem těmto požadavkům a výzvám staví čelem a nabízí moderní způsoby řešení. UZIN nabízí např. rychlá a nekomplikovaná systémová řešení pro pokládku a rekonstrukce podlah. Program zahrnuje vedle léty prověřenými a osvědčenými výrobky nové technologie, jakou je např. moderní technologie lepení podlahových krytin switchTec®. UZIN je v oboru pokládky podlah prvním systémovým poskytovatelem plného sortimentu podlahových lepidel, které nejenom prodává, ale sám vyvíjí a vyrábí.

 
 • k vyhlazení a vyrovnání všech typů cementových podkladů
 • ve většine případů může být použita i na podkladech s pevně držícími, vodě odolnými zbytky starých lepidel a latexů
 • na opravy a renovace nerovných podkladů
 • na uzavření starých, pevně držících a vodě odolných zbytků lepidel
 • pro následné kladení textilních a elastických podlahovin
 • jako systémový prvek pro rychlé konstrukce a renovace
 • pro použití v objektech se zvýšenými nároky na kvalitu životního prostředí
 • na teplovodní podlahové vytápění
 • pro namáhaní kolečkovými židlemi podle DIN EN 12 529
 

Kontakt

Petr Tomášek
Adresa: Hořice – Jeřice 129, 508 01 
Telefon: 604 786107
E-mail: pttom@seznam.cz
: 48995461

Partneři

pop up tpodlahy