PIXNIO-261822-2700x1529
Profesionál ve světě podlah

SPOJENÍ PŘÍRODY A DESIGNU PRO VÁŠ DŮM, BYT ČI CHALUPU = MARMOLEUM

Nami nabízené Marmoleum Forbo nabízí vhodné podlahové krytiny pro každou budovu a každý prostor – barevnost i vzory a přináší tak komplexní řešení pro každý interiér.

Marmoleum dodá Vaší podlaze zvláštní dekorativní prvek.

Můžete si vybrat z široké škály barevných odstínů, které Vám na místě předvedeme.

Marmoleum miluje bosé nohy a umožnuje bydlení bez prachu

Vzorník Marmoleum Vám v případě zájmu přivezeme na místo realizace případné pokládky. Cenovou kalkulaci zpracujeme Zdarma.

Charakteristika

Marmoleum je vyrobeno z čistě přírodních materiálů lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka a barviva.

Výhody marmolea

  • Trvanlivé
  • Odolné proti ohni, vodě

Nabízené druhy marmolea

Vivace.

Bohatá, živá, mramorovaná struktura nabízí silný barevný kontrast, dosažený smícháním osmi elegantních barev se zachováním převládajícího odstínu. Výsledkem je barevný a živý vzor, na kterém nejsou vidět nečistoty a který se dobře hodí do velkého množství interiérů. Řada Vivace se dodává ve 12 barvách, od multifasetovaných neutrálních barev po kontrastní, odvážné barvy.

Real:

 Každý odstín je tvořen dvěma až pěti barvami, které jsou míseny, aby vytvářely mramorovanou strukturu. Celkem je k dispozici 60 barev, které vytvářejí širokou barevnou paletu od klasických a výrazných jasných barev po teplé neutrální barvy.

Global 3:

Bezkonkurenční výběr neobyčejných designů inspirovaný současnou i nastupující architektonickou vizí. Global 3: ekologický, ekonomický a designový základ pro vaši budoucí podlahu

Dual:

 Čtverce Dual přebírají 30 barev z palety Real, z nichž každá byla pečlivě vybrána pro svou vyváženost a schopnost rozšířit různé kombinace čtverců s barevnými akcenty a vzory. Čtverce Dual se dodávají ve velikostech 33,3 x 33,3 cm a 50 x 50 cm. Pro optimální stabilitu je podkladová vrstva vyrobena z polyesteru. Čtverce linolea jsou unikátním řešením od společnosti Forbo.

Fresco:

 Jemná mramorovaná struktura inspirovaná starověkými freskami. Řada Fresco má paletu 16 barev tón v tónu, z nichž každá vytváří teplou, přátelskou a domáckou atmosféru. Řada Fresco se výborně hodí k ostatním kolekcím linolea Global 3 a dalším kolekcím podlahovin společnosti Forbo.

VYSOCE KVALITNÍ POVRCHOVÁ ÚPRAVA S ŽIVOTNOSTÍ 20 – 30 LET

Naše práce

Kontakt

Petr Tomášek
Adresa: Hořice – Jeřice 129, 508 01 
Telefon: 604 786107
E-mail: pttom@seznam.cz
: 48995461

Partneři

pop up tpodlahy