PIXNIO-261822-2700x1529
Profesionál ve světě podlah

Podlahové a přechodové lišty

Pro mnoho podlahářů jsou nejčistším zakončením jejich práce soklové lišty a podlahové profily od firmy Döllken.

Program, který se stal včetně veškerého příslušenství měřítkem kvality vynikajícího pokládání. Za každou soklovou lištou a každým podlahovým profilem, který opouští podnik Döllken, stojí desetileté zkušenosti se zpracováváním plastů a dřevěných materiálů stejně jako inovační síla při vývoji a realizaci nových výrobků.

Soklová lišta s jádrem

Soklová lišta s jádrem je výsledkem výrobní technologie, kterou Döllken mimořádně dobře ovládá: koextrusi. Vysoce kvalitní jádro z dřevovláknitého materiálu ze dřeva jehličnatých stromů je opatřeno pláštěm z kvalitního plastu. Tak vzniká výrobek, který má vysokou ohebnost a přesto odolává tvrdým mechanickým namáháním.

Soklový systém

Systémy podlahových lišt firmy Döllken se vyznačují krásnými tvary a dekory, užitečnými funkcemi (kabelové kanály) a variabilitou (stejné základní profily pro různé dekorační profily), jednoduchou a neviditelnou montáží (upevnit základní profil, jednoduše nasunout dekorační profil) a elastickými chlopněmi na zdi a na podlaze.

Dřevěné podlahové lišty

Poptávku po vysoce jakostních zakončeních stěn z přírodního materiálu – dřeva naplňuje Döllken vyhledávaným sortimentem lišt. Soklové lišty dýhované ušlechtilými dřevinami zakončují parketové a laminátové podlahy nebo podlahy s koberci právě tak harmonicky jako lišty z masívního dřeva ponechané v přírodním stavu nebo lakované.

Přechodové lišty

Kategorie profilů obsahuje přechodové profily, přechodové lišty, vyrovnávací profily, vyrovnávací lišty, ukončovací profily, ukončovací lišty. Přechodové profily vám nabízíme z různých materiálů a jejich využití je široké. šroubovací profily, šroubovací lišty, samolepící profily, samolepící lišty, ploché profily, ploché lišty, oblé profily, oblé lišty, nerezové profily, nerezové lišty aj.

Tyto profily umožňují spojení mezi laminátovou a parketovou podlahou, kobercem, linoleem, PVC i přechody na jiné materiály, případně řeší dilatační spáry.

Kontakt

Petr Tomášek
Adresa: Hořice – Jeřice 129, 508 01 
Telefon: 604 786107
E-mail: pttom@seznam.cz
: 48995461

Partneři

pop up tpodlahy